Autobus Zagreb - Čakovec

Brojevi informacija, polasci, dolasci i karta s rutom.

Autobusna linija

Međugradska autobusna linija Zagreb - Čakovec prijevoznika Croatia - Bus d.d. prometuje cijeli tjedan, tokom cijele godine. Polazi sa autobusnog kolodvora Zagreb u 13 sati i dolazi na kolodvor Čakovec u 15 sati i 24 minute.

Ruta

Ovo je samo ilustracija, ne možemo garantirati da će se autobus kretati rutom koja je prikazana i da će stati točno na lokaciji koja je označena na karti!

Kontakt informacije

Brojevi informacija prijevoznika na autobusnoj liniji Zagreb - Čakovec.

Croatia - Bus d.d.

+385(0)1 611 30 73

http://www.croatiabus.hr

Cijene poziva na 060 su 1,74 kn/min za fiksne i 2,96 kn/min za mobilne mreže. Pozive je moguće ostvariti samo unutar Hrvatske.

Popis stanica i brojevi informacija kolodvora

Brojevi informacija kolodvora i vremena polazaka i dolazaka na svaku od stanica kroz koje prolazi autobus na relaciji Zagreb - Čakovec.

Polasci, dolasci i brojevi informacija
Dolazak Polazak Stanica Telefon Za pozive iz inozemstva
13:00 Zagreb 060 313 333 +385(0)1 611 27 89
13:05 13:05 Dubrava Zagrebačka
13:18 13:18 Sesvete
13:25 13:25 Soblinec
13:27 13:27 Belovar
13:30 13:30 Goričica
13:32 13:32 Donja Zelina
13:37 13:37 Blaževdol
13:42 13:42 Sveti Ivan Zelina
13:47 13:47 Hrastje
13:50 13:50 Komin
13:55 13:55 Bisag
14:01 14:01 Breznica
14:07 14:07 Breznički Hum
14:10 14:10 Paka
14:20 14:20 Novi Marof +385(0)42 611 815
14:24 14:24 Presečno
14:30 14:30 Varaždin Breg
14:33 14:33 Turčin
14:46 15:00 Varaždin 060 333 555
15:08 15:08 Gornji Kuršanec
15:11 15:11 Pušćine
15:16 15:16 Nedelišće
15:24 Čakovec +385(0)40 313 947

Cijene poziva na 060 su 1,74 kn/min za fiksne i 2,96 kn/min za mobilne mreže. Pozive je moguće ostvariti samo unutar Hrvatske.

Red vožnje na vašem smartphonu

Preuzmite našu besplatnu aplikaciju Autobusi s Google Play trgovine!

Kompatibilna je s vezijama Android sustava od 2.2 pa nadalje i dostupna je na hrvatskom i engleskom jeziku.

Preuzmi aplikaciju