Autobus Kotoriba - Zagreb

Brojevi informacija, polasci, dolasci i karta s rutom.

Autobusna linija

Međugradska autobusna linija Kotoriba - Zagreb prijevoznika Croatia - Bus d.d. prometuje cijeli tjedan, tokom cijele godine. Polazi sa autobusne stanice Kotoriba u 13 sati i dolazi na kolodvor Zagreb u 16 sati i 35 minuta.

Ruta

Ovo je samo ilustracija, ne možemo garantirati da će se autobus kretati rutom koja je prikazana i da će stati točno na lokaciji koja je označena na karti!

Kontakt informacije

Brojevi informacija prijevoznika na autobusnoj liniji Kotoriba - Zagreb.

Croatia - Bus d.d.

+385(0)1 611 30 73

http://www.croatiabus.hr

Cijene poziva na 060 su 1,74 kn/min za fiksne i 2,96 kn/min za mobilne mreže. Pozive je moguće ostvariti samo unutar Hrvatske.

Popis stanica i brojevi informacija kolodvora

Brojevi informacija kolodvora i vremena polazaka i dolazaka na svaku od stanica kroz koje prolazi autobus na relaciji Kotoriba - Zagreb.

Polasci, dolasci i brojevi informacija
Dolazak Polazak Stanica Telefon Za pozive iz inozemstva
13:00 Kotoriba
13:05 13:05 Donja Dubrava
13:07 13:07 Donji Vidovec
13:11 13:11 Sveta Marija
13:16 13:16 Donji Mihaljevec
13:21 13:21 Draškovec
13:26 13:26 Cirkovljan
13:30 13:30 Prelog
13:34 13:34 Čehovec
13:36 13:36 Sveti Juraj u Trnju
13:38 13:38 Donji Pustakovec
13:43 13:43 Palovec
13:48 13:48 Mala Subotica
13:52 13:52 Štefanec
13:56 13:56 Čakovec Buzovec
14:00 14:00 Čakovec +385(0)40 313 947
14:05 14:05 Nedelišće
14:10 14:10 Pušćine
14:13 14:13 Gornji Kuršanec
14:20 14:30 Varaždin 060 333 555
14:43 14:43 Turčin
14:46 14:46 Varaždin Breg
14:51 14:51 Presečno
14:55 14:55 Novi Marof +385(0)42 611 815
15:01 15:01 Paka
15:06 15:06 Breznički Hum
Breznica
Bisag
Komin
Hrastje
Sveti Ivan Zelina
Blaževdol
Donja Zelina
Goričica
Belovar
Soblinec
Sesvete
Dubrava Zagrebačka
16:35 Zagreb 060 313 333 +385(0)1 611 27 89

Cijene poziva na 060 su 1,74 kn/min za fiksne i 2,96 kn/min za mobilne mreže. Pozive je moguće ostvariti samo unutar Hrvatske.

Red vožnje na vašem smartphonu

Preuzmite našu besplatnu aplikaciju Autobusi s Google Play trgovine!

Kompatibilna je s vezijama Android sustava od 2.2 pa nadalje i dostupna je na hrvatskom i engleskom jeziku.

Preuzmi aplikaciju