Autobus Dubrovnik - Zagreb

Brojevi informacija, polasci, dolasci i karta s rutom.

Autobusna linija

Međugradska autobusna linija Dubrovnik - Zagreb prijevoznika Croatia - Bus d.d. prometuje cijeli tjedan, tokom cijele godine. Polazi sa autobusnog kolodvora Dubrovnik u 21 sat i dolazi na kolodvor Zagreb u 7 sati.

Ruta

Ovo je samo ilustracija, ne možemo garantirati da će se autobus kretati rutom koja je prikazana i da će stati točno na lokaciji koja je označena na karti!

Kontakt informacije

Brojevi informacija prijevoznika na autobusnoj liniji Dubrovnik - Zagreb.

Croatia - Bus d.d.

+385(0)1 611 30 73

http://www.croatiabus.hr

Cijene poziva na 060 su 1,74 kn/min za fiksne i 2,96 kn/min za mobilne mreže. Pozive je moguće ostvariti samo unutar Hrvatske.

Ads

Popis stanica i brojevi informacija kolodvora

Brojevi informacija kolodvora i vremena polazaka i dolazaka na svaku od stanica kroz koje prolazi autobus na relaciji Dubrovnik - Zagreb.

Polasci, dolasci i brojevi informacija
Dolazak Polazak Stanica Telefon Za pozive iz inozemstva
21:00 Dubrovnik 060 305 070
21:15 21:15 Zaton Mali
21:17 21:17 Zaton Veliki
21:21 21:21 Orašac
21:23 21:23 Trsteno
21:39 21:39 Slano
21:53 21:53 Ston Raskrižje
22:14 22:14 Klek
22:30 22:30 Opuzen
22:40 22:40 Metković 060 365 365
22:50 22:50 Opuzen
23:05 23:05 Ploče +385(0)20 679 051
00:05 00:05 Makarska +385(0)21 612 333
01:15 01:20 Split 060 327 777
05:50 05:50 Karlovac 060 338 833
07:00 Zagreb 060 313 333 +385(0)1 611 27 89

Cijene poziva na 060 su 1,74 kn/min za fiksne i 2,96 kn/min za mobilne mreže. Pozive je moguće ostvariti samo unutar Hrvatske.

Red vožnje na vašem smartphonu

Preuzmite našu besplatnu aplikaciju Autobusi s Google Play trgovine!

Kompatibilna je s vezijama Android sustava od 2.2 pa nadalje i dostupna je na hrvatskom i engleskom jeziku.

Preuzmi aplikaciju