Autobusna linija Zagreb - Čakovec

Međugradska autobusna linija Zagreb - Čakovec prijevoznika Croatia - Bus d.d. prometuje cijeli tjedan, tokom cijele godine.

Polazi sa autobusnog kolodvora Zagreb u 13 sati i dolazi na kolodvor Čakovec u 15 sati i 24 minute.

Ruta

Popis stanica

Vremena polazaka i dolazaka na svaku od stanica kroz koje prolazi autobus na relaciji Zagreb - Čakovec.

Polasci i dolasci na stanice
Polazak Stanica Dolazak
13:00 Zagreb
13:05 Dubrava Zagrebačka 13:05
13:18 Sesvete 13:18
13:25 Soblinec 13:25
13:27 Belovar 13:27
13:30 Goričica 13:30
13:32 Donja Zelina 13:32
13:37 Blaževdol 13:37
13:42 Sveti Ivan Zelina 13:42
13:47 Hrastje 13:47
13:50 Komin 13:50
13:55 Bisag 13:55
14:01 Breznica 14:01
14:07 Breznički Hum 14:07
14:10 Paka 14:10
14:20 Novi Marof 14:20
14:24 Presečno 14:24
14:30 Varaždin Breg 14:30
14:33 Turčin 14:33
15:00 Varaždin 14:46
15:08 Gornji Kuršanec 15:08
15:11 Pušćine 15:11
15:16 Nedelišće 15:16
Čakovec 15:24