Autobusna linija Kotoriba - Zagreb

Međugradska autobusna linija Kotoriba - Zagreb prijevoznika Croatia - Bus d.d. prometuje cijeli tjedan, tokom cijele godine.

Polazi sa autobusne stanice Kotoriba u 13 sati i dolazi na kolodvor Zagreb u 16 sati i 35 minuta.

Ruta

Popis stanica

Vremena polazaka i dolazaka na svaku od stanica kroz koje prolazi autobus na relaciji Kotoriba - Zagreb.

Polasci i dolasci na stanice
Polazak Stanica Dolazak
13:00 Kotoriba
13:05 Donja Dubrava 13:05
13:07 Donji Vidovec 13:07
13:11 Sveta Marija 13:11
13:16 Donji Mihaljevec 13:16
13:21 Draškovec 13:21
13:26 Cirkovljan 13:26
13:30 Prelog 13:30
13:34 Čehovec 13:34
13:36 Sveti Juraj u Trnju 13:36
13:38 Donji Pustakovec 13:38
13:43 Palovec 13:43
13:48 Mala Subotica 13:48
13:52 Štefanec 13:52
13:56 Čakovec Buzovec 13:56
14:00 Čakovec 14:00
14:05 Nedelišće 14:05
14:10 Pušćine 14:10
14:13 Gornji Kuršanec 14:13
14:30 Varaždin 14:20
14:43 Turčin 14:43
14:46 Varaždin Breg 14:46
14:51 Presečno 14:51
14:55 Novi Marof 14:55
15:01 Paka 15:01
15:06 Breznički Hum 15:06
Breznica
Bisag
Komin
Hrastje
Sveti Ivan Zelina
Blaževdol
Donja Zelina
Goričica
Belovar
Soblinec
Sesvete
Dubrava Zagrebačka
Zagreb 16:35