Autobusna linija Dubrovnik - Zagreb

Međugradska autobusna linija Dubrovnik - Zagreb prijevoznika Croatia - Bus d.d. prometuje cijeli tjedan, tokom cijele godine.

Polazi sa autobusnog kolodvora Dubrovnik u 21 sat i dolazi na kolodvor Zagreb u 7 sati.

Zabrana uzimanja putnika Karlovac-Zagreb u 05:50.

Ruta

Popis stanica

Vremena polazaka i dolazaka na svaku od stanica kroz koje prolazi autobus na relaciji Dubrovnik - Zagreb.

Polasci i dolasci na stanice
Polazak Stanica Dolazak
21:00 Dubrovnik
21:15 Zaton Mali 21:15
21:17 Zaton Veliki 21:17
21:21 Orašac 21:21
21:23 Trsteno 21:23
21:39 Slano 21:39
21:53 Ston Raskrižje 21:53
22:14 Klek 22:14
22:30 Opuzen 22:30
22:40 Metković 22:40
22:50 Opuzen 22:50
23:05 Ploče 23:05
00:05 Makarska 00:05
01:20 Split 01:15
05:50 Karlovac 05:50
Zagreb 07:00