Autobusni kolodvor Pula

Kontakt informacije, polasci i dolasci autobusa na kolodvor Pula

Kontakt informacije

Trg 1. istarske brigade 1, 52100 Pula

060 300 800

Cijene poziva na 060 su 1,74 kn/min za fiksne i 2,96 kn/min za mobilne mreže. Pozive je moguće ostvariti samo unutar Hrvatske.

Polasci i dolasci

Prikazani su sljedećih do 15 polazaka i dolazaka autobusa na kolodvor Pula. Za više informacija o autobusu kliknite na naziv rute.

Polasci s autobusnog kolodvora Pula
Vrijeme Ruta Prijevoznik Prometovanje
04:00 Pula - Zagreb FILS d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
04:30 Pula - Varaždin Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:00 Pula - Beograd Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:00 Pula - Padova Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:30 Pula - Buzet FILS d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:30 Pula - Venecija FILS d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:30 Pula - Zagreb Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:00 Pula - Rijeka Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:00 Pula - Trst Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:00 Pula - Umag Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
07:00 Pula - Trst Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
07:00 Pula - Tuzla Croatia - Bus d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
07:00 Pula - Zagreb Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
08:00 Pula - Rijeka Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
09:30 Pula - Zagreb Croatia - Bus d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Dolasci na autobusni kolodvor Pula
Vrijeme Ruta Prijevoznik Prometovanje
05:15 Tuzla - Pula Croatia - Bus d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:30 Medulin - Pula FILS d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:45 Varaždin - Pula Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:25 Rovinj - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
09:30 Rovinj - Pula Croatia - Bus d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
10:30 Rijeka - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
10:50 Poreč - Pula Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
11:45 Rovinj - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:20 Zagreb - Pula Croatia - Bus d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:45 Rovinj - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:45 Zagreb - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
14:00 Rijeka - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
14:45 Rovinj - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
14:45 Split - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
16:45 Umag - Pula Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne

Gdje se nalazi autobusni kolodvor Pula?

Autobusni kolodvor Pula se nalazi na adresi Trg 1. istarske brigade 1, 52100 Pula.

Red vožnje na vašem smartphonu

Preuzmite našu besplatnu aplikaciju Autobusi s Google Play trgovine!

Kompatibilna je s vezijama Android sustava od 2.2 pa nadalje i dostupna je na hrvatskom i engleskom jeziku.

Preuzmi aplikaciju