Autobusni kolodvor Pula

Kontakt informacije, polasci i dolasci autobusa na kolodvor Pula

Kontakt informacije

Polasci i dolasci

Prikazani su sljedećih do 15 polazaka i dolazaka autobusa na kolodvor Pula. Za više informacija o autobusu kliknite na naziv rute.

Polasci s autobusnog kolodvora Pula
Vrijeme Ruta Prijevoznik Prometovanje
11:45 Pula - Harkány Autoprometno poduzeće d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
11:45 Pula - Osijek Autoprometno poduzeće d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
11:45 Pula - Slavonski Brod Autoprometno poduzeće d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
12:25 Pula - Premantura PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
12:30 Pula - Medulin PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
12:30 Pula - Valtura PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:00 Pula - Rovinj Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:00 Pula - Zagreb Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:30 Pula - Rovinj Croatia Bus d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:30 Pula - Zagreb Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
14:15 Pula - Zagreb Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
14:30 Pula - Medulin PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:20 Pula - Medulin PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:30 Pula - Premantura PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:40 Pula - Valtura PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Dolasci na autobusni kolodvor Pula
Vrijeme Ruta Prijevoznik Prometovanje
11:45 Rovinj - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
11:55 Medulin - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
12:35 Zagreb - Pula Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
12:45 Zagreb - Pula Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:20 Valtura - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:20 Zagreb - Pula Croatia Bus d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:40 Premantura - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:45 Rovinj - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:45 Zagreb - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:55 Medulin - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
14:45 Split - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:45 Rovinj - Pula Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:50 Zagreb - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:55 Medulin - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
16:00 Venecija - Pula FILS d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne

Gdje se nalazi autobusni kolodvor Pula?

Autobusni kolodvor Pula se nalazi na adresi Trg 1. istarske brigade 1, 52100 Pula.

Ima šest perona s natkrivenom čekaonicom za međugradske autobuse i nekoliko perona, također sa natkrivenom čekaonicom, za gradske i prigradske autobuse. Kolodvor ima garderobu za prtljagu, trgovinu, bankomat, caffe bar, taxi stajalište i parkiralište za osobne automobile.

Ovdje možete pronaći autobuse za mjesta u okolici Pule kao i autobuse za Medulin, Rovinj, Poreč, Umag, Trst, Buzet, Pazin, Rijeku, Karlovac, Zagreb, Varaždin, Čakovec, Zadar, Šibenik Split, Makarsku, Ploče, Dubrovnik, Slavonski Brod, Požegu, Đakovo, Osijek, Sarajevo, Tuzlu, Budimpeštu i Beograd.

Red vožnje na vašem smartphonu

Preuzmite našu besplatnu aplikaciju Autobusi s Google Play trgovine!

Kompatibilna je s vezijama Android sustava od 2.2 pa nadalje i dostupna je na hrvatskom i engleskom jeziku.

Preuzmi aplikaciju