Autobusni kolodvor Pula

Kontakt informacije, polasci i dolasci autobusa na kolodvor Pula

Kontakt informacije

Polasci i dolasci

Prikazani su sljedećih do 15 polazaka i dolazaka autobusa na kolodvor Pula. Za više informacija o autobusu kliknite na naziv rute.

Polasci s autobusnog kolodvora Pula
Vrijeme Ruta Prijevoznik Prometovanje
03:45 Pula - Zagreb Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
04:00 Pula - Zagreb FILS d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
04:15 Pula - Zagreb Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
04:30 Pula - Zagreb Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:00 Pula - Padova Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:15 Pula - Zagreb Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:20 Pula - Premantura PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:25 Pula - Medulin PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:30 Pula - Prijedor Pepeks d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:30 Pula - Venecija FILS d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:30 Pula - Zagreb Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:40 Pula - Valtura PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:00 Pula - Poreč Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:00 Pula - Rijeka Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:00 Pula - Trst Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Dolasci na autobusni kolodvor Pula
Vrijeme Ruta Prijevoznik Prometovanje
23:30 Zagreb - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:15 Rovinj - Pula Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:30 Medulin - Pula FILS d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:45 Varaždin - Pula Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:25 Rovinj - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:30 Valtura - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:35 Premantura - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:40 Medulin - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:50 Medulin - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
07:35 Premantura - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
07:40 Ližnjan - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
07:40 Valtura - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
07:45 Medulin - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
07:55 Vinkuran - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
08:35 Medulin - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne

Gdje se nalazi autobusni kolodvor Pula?

Autobusni kolodvor Pula se nalazi na adresi Trg 1. istarske brigade 1, 52100 Pula.

Ima šest perona s natkrivenom čekaonicom za međugradske autobuse i nekoliko perona, također sa natkrivenom čekaonicom, za gradske i prigradske autobuse. Kolodvor ima garderobu za prtljagu, trgovinu, bankomat, caffe bar, taxi stajalište i parkiralište za osobne automobile.

Ovdje možete pronaći autobuse za mjesta u okolici Pule kao i autobuse za Medulin, Rovinj, Poreč, Umag, Trst, Buzet, Pazin, Rijeku, Karlovac, Zagreb, Varaždin, Čakovec, Zadar, Šibenik Split, Makarsku, Ploče, Dubrovnik, Slavonski Brod, Požegu, Đakovo, Osijek, Sarajevo, Tuzlu, Budimpeštu i Beograd.

Red vožnje na vašem smartphonu

Preuzmite našu besplatnu aplikaciju Autobusi s Google Play trgovine!

Kompatibilna je s vezijama Android sustava od 2.2 pa nadalje i dostupna je na hrvatskom i engleskom jeziku.

Preuzmi aplikaciju