Autobusni kolodvor Pula

Kontakt informacije, polasci i dolasci autobusa na kolodvor Pula

Kontakt informacije

Polasci i dolasci

Prikazani su sljedećih do 15 polazaka i dolazaka autobusa na kolodvor Pula. Za više informacija o autobusu kliknite na naziv rute.

Polasci s autobusnog kolodvora Pula
Vrijeme Ruta Prijevoznik Prometovanje
14:15 Pula - Zagreb Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
14:30 Pula - Medulin PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:20 Pula - Medulin PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:30 Pula - Premantura PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:40 Pula - Valtura PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:45 Pula - Zagreb Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
16:00 Pula - Zagreb Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
16:50 Pula - Varaždin Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
17:25 Pula - Medulin FILS d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
17:25 Pula - Medulin PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
18:00 Pula - Rijeka Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
18:15 Pula - Rovinj Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
18:30 Pula - Premantura PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
19:40 Pula - Poreč Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
19:45 Pula - Rovinj Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Dolasci na autobusni kolodvor Pula
Vrijeme Ruta Prijevoznik Prometovanje
13:55 Medulin - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
14:45 Split - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:45 Rovinj - Pula Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:50 Zagreb - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:55 Medulin - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
16:00 Venecija - Pula FILS d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
16:30 Valtura - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
16:45 Medulin - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
16:45 Poreč - Pula Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
16:45 Premantura - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
16:45 Trst - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
16:45 Zagreb - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
17:25 Venecija - Pula FILS d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
18:15 Zagreb - Pula Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
18:50 Medulin - Pula PULAPROMET - d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne

Gdje se nalazi autobusni kolodvor Pula?

Autobusni kolodvor Pula se nalazi na adresi Trg 1. istarske brigade 1, 52100 Pula.

Ima šest perona s natkrivenom čekaonicom za međugradske autobuse i nekoliko perona, također sa natkrivenom čekaonicom, za gradske i prigradske autobuse. Kolodvor ima garderobu za prtljagu, trgovinu, bankomat, caffe bar, taxi stajalište i parkiralište za osobne automobile.

Ovdje možete pronaći autobuse za mjesta u okolici Pule kao i autobuse za Medulin, Rovinj, Poreč, Umag, Trst, Buzet, Pazin, Rijeku, Karlovac, Zagreb, Varaždin, Čakovec, Zadar, Šibenik Split, Makarsku, Ploče, Dubrovnik, Slavonski Brod, Požegu, Đakovo, Osijek, Sarajevo, Tuzlu, Budimpeštu i Beograd.

Red vožnje na vašem smartphonu

Preuzmite našu besplatnu aplikaciju Autobusi s Google Play trgovine!

Kompatibilna je s vezijama Android sustava od 2.2 pa nadalje i dostupna je na hrvatskom i engleskom jeziku.

Preuzmi aplikaciju