Autobusni kolodvor Labin

Kontakt informacije, polasci i dolasci autobusa na kolodvor Labin

Kontakt informacije

Trg 2. ožujka BB, 52220 Labin

060 333 888

Cijene poziva na 060 su 1,74 kn/min za fiksne i 2,96 kn/min za mobilne mreže. Pozive je moguće ostvariti samo unutar Hrvatske.

Polasci i dolasci

Prikazani su sljedećih do 15 polazaka i dolazaka autobusa na kolodvor Labin. Za više informacija o autobusu kliknite na naziv rute.

Polasci s autobusnog kolodvora Labin
Vrijeme Ruta Prijevoznik Prometovanje
17:35 Labin - Varaždin Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
19:00 Labin - Rijeka Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
19:20 Labin - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
19:45 Labin - Tuzla Croatia - Bus d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
21:45 Labin - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
04:30 Labin - Pula Croatia - Bus d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:00 Labin - Umag Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
07:00 Labin - Rijeka Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
07:45 Labin - Tuzla Croatia - Bus d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
09:00 Labin - Rijeka Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
10:20 Labin - Zagreb Croatia - Bus d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
11:55 Labin - Split Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
12:30 Labin - Rovinj Croatia - Bus d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:50 Labin - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
14:30 Labin - Zagreb Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Dolasci na autobusni kolodvor Labin
Vrijeme Ruta Prijevoznik Prometovanje
17:35 Umag - Labin Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
18:55 Pula - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
19:15 Zagreb - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
21:45 Rijeka - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
03:20 Zagreb - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:00 Varaždin - Labin Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:55 Pula - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
08:55 Pula - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
10:20 Rovinj - Labin Croatia - Bus d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
11:55 Pula - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
12:30 Zagreb - Labin Croatia - Bus d.d. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:50 Split - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
14:25 Pula - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:45 Zagreb - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne

Gdje se nalazi autobusni kolodvor Labin?

Autobusni kolodvor Labin se nalazi na adresi Trg 2. ožujka BB, 52220 Labin.

Red vožnje na vašem smartphonu

Preuzmite našu besplatnu aplikaciju Autobusi s Google Play trgovine!

Kompatibilna je s vezijama Android sustava od 2.2 pa nadalje i dostupna je na hrvatskom i engleskom jeziku.

Preuzmi aplikaciju