Autobusni kolodvor Labin

Kontakt informacije, polasci i dolasci autobusa na kolodvor Labin

Kontakt informacije

Trg 2. ožujka BB, 52220 Labin

060 333 888

Cijene poziva na 060 su 1,74 kn/min za fiksne i 2,96 kn/min za mobilne mreže. Pozive je moguće ostvariti samo unutar Hrvatske.

Polasci i dolasci

Prikazani su sljedećih do 15 polazaka i dolazaka autobusa na kolodvor Labin. Za više informacija o autobusu kliknite na naziv rute.

Polasci s autobusnog kolodvora Labin
Vrijeme Ruta Prijevoznik Prometovanje
11:55 Labin - Split Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
12:30 Labin - Rovinj Croatia Bus d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:50 Labin - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
14:30 Labin - Zagreb Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:20 Labin - Zagreb Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:50 Labin - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
17:20 Labin - Rovinj Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
17:35 Labin - Varaždin Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
19:00 Labin - Rijeka Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
19:20 Labin - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
21:45 Labin - Pula Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:00 Labin - Poreč Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:10 Labin - Zagreb Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
10:20 Labin - Zagreb Croatia Bus d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
11:40 Labin - Pula Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Dolasci na autobusni kolodvor Labin
Vrijeme Ruta Prijevoznik Prometovanje
11:55 Pula - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
12:30 Zagreb - Labin Croatia Bus d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
13:50 Split - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
14:25 Pula - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:10 Pula - Labin Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
15:45 Zagreb - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
17:15 Zagreb - Labin Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
17:35 Poreč - Labin Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
18:55 Pula - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
19:15 Zagreb - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
21:45 Rijeka - Labin Brioni d.d. Pula Po Ut Sr Če Pe Su Ne
05:00 Varaždin - Labin Autobusni promet d.d. Varaždin Po Ut Sr Če Pe Su Ne
06:10 Rovinj - Labin Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
10:20 Rovinj - Labin Croatia Bus d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne
11:35 Zagreb - Labin Autotrans d.o.o. Po Ut Sr Če Pe Su Ne

Gdje se nalazi autobusni kolodvor Labin?

Autobusni kolodvor Labin se nalazi na adresi Trg 2. ožujka BB, 52220 Labin.

Ima osam perona s natkrivenom čekaonicom, caffe bar, garderobu za prtljagu, bankomat i taxi stajalište. Također, u blizini se nalazi i parkiralište za osobne automobile.

Odavde polaze svakodnevni autobusi prema Puli, Rovinju, Opatiji i drugim mjestima u Istri. Kolodvor Labin je dobro povezan i sa drugim hrvatskim gradovima, kao što su Rijeka, Zagreb, Karlovac, Varaždin, Crikvenica, Zadar, Šibenik, Split, Makarska i Dubrovnik.

Red vožnje na vašem smartphonu

Preuzmite našu besplatnu aplikaciju Autobusi s Google Play trgovine!

Kompatibilna je s vezijama Android sustava od 2.2 pa nadalje i dostupna je na hrvatskom i engleskom jeziku.

Preuzmi aplikaciju