Autobusni kolodvor Zagreb

Radno vrijeme: 0-24

Autobusni kolodvor Zagreb

Avenija Marina Držića 4,
10000 Zagreb

http://www.akz.hr

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 313 333

060 313 333

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.

QR Code generator

+385(0)1 611 27 89

Samo za pozive iz inozemstva.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Zagreb

Sljedeći polasci s kolodvora Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Dubrovnik 07:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Slavijatrans d.d. Zagreb - Glina 07:30 Po Ut Sr Če Pe Su
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Osijek 07:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zagreb - Požega 07:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Slavijatrans d.d. Zagreb - Hrvatska Kostajnica 08:00 Po Ut Sr Če Pe Su
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Kotoriba 08:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Zagreb - Makarska 08:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Rovinj 08:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotrans d.o.o. Zagreb - Vodice 08:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zagreb - Zadar 08:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Bjelovar 08:30 Po Ut Sr Če Pe
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Hum na Sutli 08:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Požega 08:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Zagreb - Split 08:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Slavijatrans d.d. Zagreb - Topusko 08:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Čazmatrans - Nova d.o.o. Bjelovar - Zagreb 07:20 Po Ut Sr Če Pe
Čazmatrans - Nova d.o.o. Čazma - Zagreb 07:25 Po Ut Sr Če Pe
Autotrans d.o.o. München - Zagreb 07:30 Po Če Pe Su Ne
Slavijatrans d.d. Petrinja - Zagreb 07:30 Po Ut Sr Če Pe Su
Čazmatrans - Nova d.o.o. Slavonski Brod - Zagreb 07:35 Po Ut Sr Če Pe
Slavijatrans d.d. Matijevići - Zagreb 07:37 Po Ut Sr Če Pe
FILS d.o.o. Pula - Zagreb 07:40 Po Ut Sr Če Pe
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 07:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto promet Sisak d.o.o. Sisak - Zagreb 07:50 Po Ut Sr Če Pe
Čazmatrans - Nova d.o.o. Bjelovar - Zagreb 08:10 Po Ut Sr Če Pe Su
Čazmatrans - Nova d.o.o. Daruvar - Zagreb 08:30 Po Ut Sr Če Pe
Čazmatrans - Nova d.o.o. Virovitica - Zagreb 08:30 Po Ut Sr Če Pe Su
Slavijatrans d.d. Glina - Zagreb 08:40 Po Ut Sr Če Pe Su
Autoprometno poduzeće d.d. Požega - Zagreb 08:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Virovitica - Zagreb 08:47 Po Ut Sr Če Pe Su