Autobusni kolodvor Zagreb

Radno vrijeme: 0-24

Autobusni kolodvor Zagreb

Avenija Marina Držića 4,
10000 Zagreb

http://www.akz.hr

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 313 333

060 313 333

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.

QR Code generator

+385(0)1 611 27 89

Samo za pozive iz inozemstva.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Zagreb

Sljedeći polasci s kolodvora Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Bjelovar 10:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Zagreb - Split 10:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zagreb - Zadar 10:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Novi Vinodolski 11:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Zagreb - Pula 11:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Split 11:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Bjelovar 12:00 Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Čakovec 12:00 Ne
Promet d.o.o. Makarska Zagreb - Makarska 12:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Osijek 12:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Tuzla 12:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Zagreb - Makarska 12:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Pula 12:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Sarajevo 12:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto promet Sisak d.o.o. Zagreb - Sisak 12:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Čazmatrans - Nova d.o.o. Županja - Zagreb 10:10 Ne
Puntamika-line d.o.o. Zadar - Zagreb 10:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 10:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zadar - Zagreb 11:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Francuzević Prijevoz Ilok - Zagreb 11:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Šibenik - Zagreb 11:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Usora - Zagreb 11:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Čakovec - Zagreb 11:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Pula - Zagreb 11:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Zagreb 11:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto promet Sisak d.o.o. Sisak - Zagreb 11:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Bjelovar - Zagreb 11:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Kneževo - Zagreb 12:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Sarajevo - Zagreb 12:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Bjelovar - Zagreb 13:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne