Autobusni kolodvor Zagreb

Radno vrijeme: 0-24

Autobusni kolodvor Zagreb

Avenija Marina Držića 4,
10000 Zagreb

http://www.akz.hr

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 313 333

060 313 333

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.

QR Code generator

+385(0)1 611 27 89

Samo za pozive iz inozemstva.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Zagreb

Sljedeći polasci s kolodvora Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Francuzević Prijevoz Zagreb - Ilok 13:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Koprivnica 13:30 Po Ut Sr Če Pe
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Križevci 13:30 Po Ut Sr Če Pe
Slavijatrans d.d. Zagreb - Topusko 13:30 Po Ut Sr Če Pe
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Virovitica 13:30 Po Ut Sr Če Pe
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Bjelovar 13:45 Po Ut Sr Če Pe
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Čakovec 13:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Zagreb - Metković 14:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
FILS d.o.o. Zagreb - Pula 14:00 Po Ut Sr Če Pe
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Sarajevo 14:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zagreb - Zadar 14:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Zagreb - Imotski 14:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Slavijatrans d.d. Zagreb - Matijevići 14:15 Po Ut Sr Če Pe
Autoprometno poduzeće d.d. Zagreb - Požega 14:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Desinić 14:30 Po Ut Sr Če Pe Su
Sljedeći dolasci na kolodvor Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Croatia - Bus d.d. Vitez - Zagreb 13:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Čakovec - Zagreb 13:40 Po Ut Sr Če Pe Su
Autotransport d.d. Šibenik Šibenik - Zagreb 13:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Daruvar - Zagreb 13:55 Po Ut Sr Če Pe
Promet d.o.o. Makarska Makarska - Zagreb 14:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Požega - Zagreb 14:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zadar - Zagreb 14:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Slavijatrans d.d. Topusko - Zagreb 14:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Split - Zagreb 14:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Bugojno - Zagreb 14:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto promet Sisak d.o.o. Sisak - Zagreb 14:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Metković - Zagreb 14:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Donja Dubrava - Zagreb 14:45 Po Ut Sr Če Pe
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Zagreb 14:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Daruvar - Zagreb 14:46 Po Ut Sr Če Pe Su Ne