Autobusni kolodvor Zagreb

Radno vrijeme: 0-24

Autobusni kolodvor Zagreb

Avenija Marina Držića 4,
10000 Zagreb

http://www.akz.hr

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 313 333

060 313 333

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.

QR Code generator

+385(0)1 611 27 89

Samo za pozive iz inozemstva.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Zagreb

Sljedeći polasci s kolodvora Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 22:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Zagreb - Dubrovnik 22:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto promet Sisak d.o.o. Zagreb - Sisak 22:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotrans d.o.o. Zagreb - München 22:45 Sr Če Pe Su Ne
Autotransport d.d. Šibenik Zagreb - Šibenik 23:00 Po Ut Sr Če Pe Su
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Wien (Beč) 23:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Zagreb - Pula 23:10 Po Če Pe Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 23:30 Po Ut Sr Če Pe Su
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Tuzla 23:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Zagreb - Dubrovnik 23:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Zagreb - Makarska 23:59 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Pula 00:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Deni-bus d.o.o. - Zmijavci Zagreb - Runović 00:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Umag 00:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Zagreb - Vinkovci 00:45 Po Če Pe Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Zagreb 22:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 22:15 Po Ut Sr Če Pe Ne
Samoborček d.o.o. Split - Zagreb 22:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Šibenik - Zagreb 22:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Makarska - Zagreb 23:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Vinkovci - Zagreb 23:00 Po Če Pe Ne
Croatia - Bus d.d. Wien (Beč) - Zagreb 23:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Pula - Zagreb 23:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Dubrovnik - Zagreb 23:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Zagreb 23:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 00:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Zagreb 00:40 Po Če Pe Ne
Panturist d.d. Umag - Zagreb 01:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Panturist d.d. Osijek - Zagreb 01:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Dortmund - Zagreb 04:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne