Autobusni kolodvor Zagreb

Radno vrijeme: 0-24

Autobusni kolodvor Zagreb

Avenija Marina Držića 4,
10000 Zagreb

http://www.akz.hr

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 313 333

060 313 333

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.

QR Code generator

+385(0)1 611 27 89

Samo za pozive iz inozemstva.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Zagreb

Sljedeći polasci s kolodvora Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Osijek 04:25 Ut
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Županja 04:25 Ut Pe
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Županja 04:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Križevci 04:45 Po Ut Sr Če Pe Su
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Virovitica 04:45 Po Ut Sr Če Pe Su
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 05:00 Po Ut Sr Če Pe
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Bjelovar 05:30 Po Ut Sr Če Pe Su
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Daruvar 05:30 Po Ut Sr Če Pe Su
Slavijatrans d.d. Zagreb - Hrvatska Kostajnica 05:30 Po Ut Sr Če Pe
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Hum na Sutli 05:30 Po Ut Sr Če Pe Su
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Rijeka 05:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Trieste (Trst) 05:30 Ut Sr Če Pe Su
Auto promet Sisak d.o.o. Zagreb - Sisak 05:45 Po Ut Sr Če Pe
Auto promet Sisak d.o.o. Zagreb - Sisak 06:00 Po Ut Sr Če Pe Su
Slavijatrans d.d. Zagreb - Topusko 06:15 Po Ut Sr Če Pe
Sljedeći dolasci na kolodvor Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Croatia - Bus d.d. Dortmund - Zagreb 04:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Livno - Zagreb 04:30 Po Sr Pe
Samoborček d.o.o. Split - Zagreb 04:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 04:50 Po Ut Sr Če Pe
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Zagreb 05:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Makarska - Zagreb 05:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zadar - Zagreb 05:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Dubrovnik - Zagreb 05:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto promet Sisak d.o.o. Sisak - Zagreb 05:30 Po Ut Sr Če Pe
Auto promet Sisak d.o.o. Sisak - Zagreb 05:50 Po Ut Sr Če Pe Su
Croatia - Bus d.d. Sarajevo - Zagreb 06:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 06:00 Po Ut Sr Če Pe Su
Čazmatrans - Nova d.o.o. Čazma - Zagreb 06:10 Po Ut Sr Če Pe Su
Slavijatrans d.d. Petrinja - Zagreb 06:10 Po Ut Sr Če Pe
Čazmatrans - Nova d.o.o. Križevci - Zagreb 06:15 Po Ut Sr Če Pe Su