Autobusni kolodvor Zagreb

Radno vrijeme: 0-24

Autobusni kolodvor Zagreb

Avenija Marina Držića 4,
10000 Zagreb

http://www.akz.hr

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 313 333

060 313 333

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.

QR Code generator

+385(0)1 611 27 89

Samo za pozive iz inozemstva.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Zagreb

Sljedeći polasci s kolodvora Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Samoborček d.o.o. Zagreb - Split 16:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zagreb - Zadar 16:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Bjelovar 17:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Zagreb - Imotski 17:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zagreb - Požega 17:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Zagreb - Šibenik 17:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 17:00 Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Daruvar 17:15 Po Ut Sr Če Pe Ne
Promet d.o.o. Makarska Zagreb - Makarska 17:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zagreb - Pula 17:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Donji Miholjac 18:00 Su Ne
Slavijatrans d.d. Zagreb - Glina 18:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 18:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 18:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Puntamika-line d.o.o. Zagreb - Zadar 18:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Autoprometno poduzeće d.d. Požega - Zagreb 16:15 Pe Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Osijek - Zagreb 16:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Kotoriba - Zagreb 16:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Zagreb 16:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Novi Vinodolski - Zagreb 17:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zadar - Zagreb 17:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Dubrovnik - Zagreb 17:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Slavijatrans d.d. Glina - Zagreb 17:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Požega - Zagreb 17:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Zagreb 17:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Vukovar - Zagreb 17:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Čakovec - Zagreb 17:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Dubrovnik - Zagreb 17:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Rijeka - Zagreb 18:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Tuzla - Zagreb 18:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne