Autobusni kolodvor Zagreb

Radno vrijeme: 0-24

Autobusni kolodvor Zagreb

Avenija Marina Držića 4,
10000 Zagreb

http://www.akz.hr

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 313 333

060 313 333

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.

QR Code generator

+385(0)1 611 27 89

Samo za pozive iz inozemstva.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Zagreb

Sljedeći polasci s kolodvora Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Bjelovar 20:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Čazma 20:30 Po Ut Sr Če Pe Ne
Auto promet Sisak d.o.o. Zagreb - Sisak 20:30 Po Ut Sr Če Pe
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 20:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Dubrovnik 21:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Slavijatrans d.d. Zagreb - Petrinja 21:00 Po Ut Sr Če Pe
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 21:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Slavijatrans d.d. Zagreb - Petrinja 22:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Sarajevo 22:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 22:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Zagreb - Dubrovnik 22:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto promet Sisak d.o.o. Zagreb - Sisak 22:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotrans d.o.o. Zagreb - München 22:45 Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Livno 23:00 Po Sr Pe
Autotransport d.d. Šibenik Zagreb - Šibenik 23:00 Po Ut Sr Če Pe Su
Sljedeći dolasci na kolodvor Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Autobusni promet d.d. Varaždin Split - Zagreb 20:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Zagreb 20:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Deni-bus d.o.o. - Zmijavci Runović - Zagreb 20:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zadar - Zagreb 20:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Sarajevo - Zagreb 20:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 21:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Slavijatrans d.d. Glina - Zagreb 21:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto promet Sisak d.o.o. Sisak - Zagreb 21:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Trieste (Trst) - Zagreb 21:15 Ut Sr Če Pe Su
Čazmatrans - Nova d.o.o. Virovitica - Zagreb 21:15 Po Ut Sr Če Pe Ne
Croatia - Bus d.d. Čakovec - Zagreb 21:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Osijek - Zagreb 22:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Umag - Zagreb 22:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Vukovar - Zagreb 22:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Đakovo - Zagreb 22:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne