Autobusni kolodvor Vinkovci

Autobusni kolodvor Vinkovci

Trg kralja Tomislava 1,
32100 Vinkovci

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 332 233

060 332 233

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Vinkovci

Sljedeći polasci s kolodvora Vinkovci
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Francuzević Prijevoz Vinkovci - Ilok 18:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Vinkovci - Vukovar 18:50 Po Ut Sr Če Pe Su
Brioni d.d. Vinkovci - Pula 19:00 Po Če Pe Ne
Polet d.o.o. Vinkovci - Makarska 20:40 Ut Pe
Autoprometno poduzeće d.d. Vinkovci - Vukovar 21:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Vinkovci - Zagreb 06:01 Po Ut Sr Če Pe Su
Francuzević Prijevoz Vinkovci - Zagreb 07:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Vinkovci - Pula 12:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Vinkovci - Zagreb 13:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Vinkovci - Berlin 14:25 Sr Su
Čazmatrans - Nova d.o.o. Vinkovci - Vukovar 16:00 Po Ut Sr Če Pe Su
Čazmatrans - Nova d.o.o. Vinkovci - Zagreb 17:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Vinkovci
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Francuzević Prijevoz Zagreb - Vinkovci 17:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Vinkovci 18:50 Po Ut Sr Če Pe Su
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Vinkovci 21:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Vinkovci 04:30 Po Če Pe Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Vukovar - Vinkovci 06:00 Po Ut Sr Če Pe Su
Francuzević Prijevoz Ilok - Vinkovci 07:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Vukovar - Vinkovci 11:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Vukovar - Vinkovci 12:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Vinkovci 16:00 Po Ut Sr Če Pe Su
Čazmatrans - Nova d.o.o. Vukovar - Vinkovci 17:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne