Autobusni kolodvor Varaždin

Autobusni kolodvor Varaždin

Autobusni kolodvor 1,
42000 Varaždin

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 333 555

060 333 555

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Varaždin

Sljedeći polasci s kolodvora Varaždin
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Croatia - Bus d.d. Varaždin - Dortmund 20:25 Po Ne
Croatia - Bus d.d. Varaždin - Freiburg im Breisgau 20:25 Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 20:45 Po Ut Sr Če Pe Ne
Croatia - Bus d.d. Varaždin - Zagreb 22:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Umag 22:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Varaždin - Wien (Beč) 00:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Varaždin - Zagreb 03:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Varaždin - Županja 03:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 03:30 Po Ut Sr Če Pe
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 04:30 Po Ut Sr Če Pe Su
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 05:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 05:35 Po Ut Sr Če Pe
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 05:35 Po Ut Sr Če Pe Su
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Dubrovnik 05:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 06:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Varaždin
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 21:15 Po Ut Sr Če Pe Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Split - Varaždin 21:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 23:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Umag - Varaždin 23:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Varaždin 00:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Čakovec - Varaždin 05:30 Po Ut Sr Če Pe
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 06:45 Po Ut Sr Če Pe
Autobusni promet d.d. Varaždin Donja Dubrava - Varaždin 07:10 Po Ut Sr Če Pe Su
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 07:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Donja Dubrava - Varaždin 08:00 Po Ut Sr Če Pe
Autobusni promet d.d. Varaždin Čakovec - Varaždin 08:45 Po Ut Sr Če Pe Su
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Varaždin 09:46 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Čakovec - Varaždin 10:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 10:30 Po Ut Sr Če Pe Su
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 11:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne