Autobusni kolodvor Split

Autobusni kolodvor Split

Domagojeva obala 12,
21000 Split

http://www.ak-split.hr

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 327 777

060 327 777

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Split

Sljedeći polasci s kolodvora Split
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Samoborček d.o.o. Split - Zagreb 02:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Split - Dubrovnik 02:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Split - Dubrovnik 03:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Split - Makarska 05:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Split - Pula 05:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Split - Dubrovnik 05:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Split - Imotski 05:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Deni-bus d.o.o. - Zmijavci Split - Runović 05:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Split - Zagreb 08:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Split - Zagreb 09:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Split - Zagreb 09:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Split - Imotski 10:00 Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Split - Zagreb 10:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Split - Varaždin 10:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Split - Zagreb 11:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Split
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Samoborček d.o.o. Dubrovnik - Split 02:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Split 02:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Zagreb - Split 03:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Zagreb - Split 05:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Zagreb - Split 05:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Osijek - Split 05:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Deni-bus d.o.o. - Zmijavci Zagreb - Split 05:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Split 08:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Metković - Split 08:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Makarska - Split 09:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Split 09:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zadar - Split 10:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Dubrovnik - Split 10:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Puntamika-line d.o.o. Zadar - Split 11:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Makarska - Split 11:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne