Autobusni kolodvor Split

Autobusni kolodvor Split

Domagojeva obala 12,
21000 Split

http://www.ak-split.hr

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 327 777

060 327 777

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Split

Sljedeći polasci s kolodvora Split
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Autobusni promet d.d. Varaždin Split - Varaždin 12:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Split - Makarska 13:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Split - Zagreb 13:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Split - Dubrovnik 13:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Split - Zagreb 13:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Split - Imotski 14:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Split - Imotski 14:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Puntamika-line d.o.o. Split - Zadar 14:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Split - Zagreb 15:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Split - Makarska 15:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Deni-bus d.o.o. - Zmijavci Split - Zagreb 15:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Split - Zagreb 15:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Split - Dubrovnik 16:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Split - Zagreb 16:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Split - Imotski 17:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Split
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Split 12:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Zagreb - Split 13:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Makarska - Split 13:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Split 13:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Zagreb - Split 14:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Zagreb - Split 14:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Dubrovnik - Split 14:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Split 15:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Zagreb - Split 15:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Deni-bus d.o.o. - Zmijavci Runović - Split 15:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Split 16:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Split 16:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Split 17:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Zagreb - Split 17:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Makarska - Split 17:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne