Autobusni kolodvor Slavonski Brod

Autobusni kolodvor Slavonski Brod

Trg hrvatskog proljeća BB,
35000 Slavonski Brod

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: +385(0)35 444 200

+385(0)35 444 200

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Slavonski Brod

Sljedeći polasci s kolodvora Slavonski Brod
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Čazmatrans - Nova d.o.o. Slavonski Brod - Vukovar 13:35 Po Ut Sr Če Pe Su
Autoprometno poduzeće d.d. Slavonski Brod - Pula 13:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Slavonski Brod - Zagreb 13:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Slavonski Brod - Tuzla 14:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Slavonski Brod - Osijek 14:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Slavonski Brod - Zagreb 15:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Slavonski Brod - Zagreb 15:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Slavonski Brod - Berlin 16:00 Sr Su
Croatia - Bus d.d. Slavonski Brod - Hamburg 16:00 Sr Su
Francuzević Prijevoz Slavonski Brod - Ilok 16:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Slavonski Brod - Vukovar 17:15 Po Ut Sr Če Pe Su
Čazmatrans - Nova d.o.o. Slavonski Brod - Zagreb 19:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Slavonski Brod - Imotski 19:41 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Slavonski Brod - Tuzla 21:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Slavonski Brod - Pula 21:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Slavonski Brod
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Čazmatrans - Nova d.o.o. Osijek - Slavonski Brod 13:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Slavonski Brod 13:30 Po Ut Sr Če Pe Su
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Slavonski Brod 14:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Vukovar - Slavonski Brod 15:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Francuzević Prijevoz Zagreb - Slavonski Brod 15:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Slavonski Brod 16:55 Po Ut Sr Če Pe Su
Čazmatrans - Nova d.o.o. Vukovar - Slavonski Brod 19:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Osijek - Slavonski Brod 19:41 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Panturist d.d. Osijek - Slavonski Brod 22:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Panturist d.d. Umag - Slavonski Brod 03:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Slavonski Brod 05:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Vukovar - Slavonski Brod 07:45 Po Ut Sr Če Pe Su
Francuzević Prijevoz Ilok - Slavonski Brod 08:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Kneževo - Slavonski Brod 09:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Slavonski Brod 09:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne