Autobusni kolodvor Šibenik

Autobusni kolodvor Šibenik

Draga 14,
22000 Šibenik

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 368 368

060 368 368

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Šibenik

Sljedeći polasci s kolodvora Šibenik
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Autotrans d.o.o. Šibenik - Vodice 12:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Šibenik - Split 13:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Šibenik - Zadar 13:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Šibenik - Varaždin 13:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Šibenik - Dubrovnik 14:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Šibenik - Zagreb 15:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotrans d.o.o. Šibenik - Zagreb 15:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Šibenik - Split 15:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Šibenik - Split 16:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Šibenik - Zagreb 17:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Šibenik - Zagreb 18:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Šibenik - Split 18:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Antoniotours Šibenik - Novalja 18:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Šibenik - Split 19:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotrans d.o.o. Šibenik - Vodice 20:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Šibenik
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Autotrans d.o.o. Zagreb - Šibenik 12:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Split - Šibenik 13:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Zagreb - Šibenik 13:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Split - Šibenik 13:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Šibenik 14:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Zagreb - Šibenik 14:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Split - Šibenik 15:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Zagreb - Šibenik 15:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotrans d.o.o. Vodice - Šibenik 15:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zadar - Šibenik 16:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Split - Šibenik 18:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Šibenik 18:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Antoniotours Split - Šibenik 18:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Šibenik 19:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotrans d.o.o. Zagreb - Šibenik 20:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne