Autobusni kolodvor Šibenik

Autobusni kolodvor Šibenik

Draga 14,
22000 Šibenik

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 368 368

060 368 368

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Šibenik

Sljedeći polasci s kolodvora Šibenik
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Samoborček d.o.o. Šibenik - Split 00:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Šibenik - Zagreb 00:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Šibenik - Imotski 03:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotrans d.o.o. Šibenik - Zagreb 05:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Šibenik - Zagreb 06:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Šibenik - Pula 06:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Šibenik - Split 08:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotransport d.d. Šibenik Šibenik - Zagreb 09:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Šibenik - Zagreb 09:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Šibenik - Varaždin 12:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotrans d.o.o. Šibenik - Vodice 12:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Šibenik - Split 13:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Šibenik - Zadar 13:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Šibenik - Varaždin 13:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Šibenik - Dubrovnik 14:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Šibenik
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Samoborček d.o.o. Zagreb - Šibenik 00:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Split - Šibenik 00:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Osijek - Šibenik 03:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotrans d.o.o. Vodice - Šibenik 05:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotransport d.d. Šibenik Zagreb - Šibenik 05:15 Po Ut Sr Če Pe Su
Brioni d.d. Split - Šibenik 06:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Polet d.o.o. Vinkovci - Šibenik 06:40 Ut Pe
Autoprometno poduzeće d.d. Zadar - Šibenik 08:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Split - Šibenik 09:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Dubrovnik - Šibenik 12:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotrans d.o.o. Zagreb - Šibenik 12:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Split - Šibenik 13:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Zagreb - Šibenik 13:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Split - Šibenik 13:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Šibenik 14:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne