Autobusni kolodvor Rovinj

Autobusni kolodvor Rovinj

Trg na lokvi 6,
52210 Rovinj

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 333 111

060 333 111

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Rovinj

Sljedeći polasci s kolodvora Rovinj
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Autoprometno poduzeće d.d. Rovinj - Pula 21:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Rovinj - Pula 04:15 Po Če Pe Ne
FILS d.o.o. Rovinj - Pula 05:10 Sr Če Pe Ne
Brioni d.d. Rovinj - Padova 05:40 Po Ut Sr Če Pe Su
Brioni d.d. Rovinj - Pula 05:45 Po Ut Sr Če Pe
FILS d.o.o. Rovinj - Beograd 06:30 Če Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Rovinj - Umag 06:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Rovinj - Trieste (Trst) 07:40 Po Ut Sr Če Pe Su
Croatia - Bus d.d. Rovinj - Zagreb 08:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Rovinj - Varaždin 10:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Rovinj - Pula 11:00 Po Ut Sr Če Pe Su
Autoprometno poduzeće d.d. Rovinj - Osijek 12:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Rovinj - Požega 12:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Rovinj - Slavonski Brod 12:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Rovinj - Vukovar 12:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Rovinj
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Autoprometno poduzeće d.d. Požega - Rovinj 21:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
FILS d.o.o. Beograd - Rovinj 05:10 Sr Če Pe Ne
Brioni d.d. Pula - Rovinj 05:40 Po Ut Sr Če Pe Su
FILS d.o.o. Pula - Rovinj 06:30 Če Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Rovinj 06:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Rovinj 07:40 Po Ut Sr Če Pe Su
Autobusni promet d.d. Varaždin Poreč - Rovinj 10:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Rovinj 10:45 Po Ut Sr Če Pe Su
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Rovinj 12:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Rovinj 12:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Rovinj 12:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Rovinj 12:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Rovinj 12:45 Po Ut Sr Če Pe
Brioni d.d. Zagreb - Rovinj 12:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Rovinj 13:45 Po Ut Sr Če Pe Su