Autobusni kolodvor Rovinj

Autobusni kolodvor Rovinj

Trg na lokvi 6,
52210 Rovinj

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 333 111

060 333 111

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Rovinj

Sljedeći polasci s kolodvora Rovinj
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Brioni d.d. Rovinj - Pula 13:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Rovinj - Pula 13:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Rovinj - Pula 14:00 Po Ut Sr Če Pe
Brioni d.d. Rovinj - Zagreb 14:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Rovinj - Varaždin 16:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
FILS d.o.o. Rovinj - Pula 16:20 Če Ne
Brioni d.d. Rovinj - Pula 16:30 Po Ut Sr Če Pe
Brioni d.d. Rovinj - Pula 18:20 Po Ut Sr Če Pe Su
Brioni d.d. Rovinj - Vinkovci 19:20 Po Če Pe Ne
Brioni d.d. Rovinj - Pula 19:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Rovinj - Pula 20:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Rovinj - Pula 20:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Rovinj - Pula 20:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Rovinj - Poreč 20:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
FILS d.o.o. Rovinj - Beograd 20:30 Sr Če Pe Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Rovinj
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Brioni d.d. Pula - Rovinj 12:45 Po Ut Sr Če Pe
Brioni d.d. Zagreb - Rovinj 12:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Rovinj 13:45 Po Ut Sr Če Pe Su
Brioni d.d. Pula - Rovinj 13:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Rovinj 14:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Umag - Rovinj 16:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Rovinj 16:15 Po Ut Sr Če Pe
FILS d.o.o. Beograd - Rovinj 16:20 Če Ne
Brioni d.d. Pula - Rovinj 18:00 Po Ut Sr Če Pe
Brioni d.d. Padova - Rovinj 18:20 Po Ut Sr Če Pe Su
Brioni d.d. Pula - Rovinj 19:15 Po Če Pe Ne
Brioni d.d. Zagreb - Rovinj 19:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Osijek - Rovinj 20:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Vukovar - Rovinj 20:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Slavonski Brod - Rovinj 20:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne