Autobusni kolodvor Rijeka

Autobusni kolodvor Rijeka

Žabica 1,
51000 Rijeka

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 302 010

060 302 010

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Rijeka

Sljedeći polasci s kolodvora Rijeka
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Croatia - Bus d.d. Rijeka - Zagreb 14:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Rijeka - Novi Vinodolski 14:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Rijeka - Osijek 14:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Rijeka - Požega 14:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Rijeka - Pula 14:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Rijeka - Slavonski Brod 14:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Rijeka - Vukovar 14:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Rijeka - Zagreb 15:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Rijeka - Pula 15:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Rijeka - Zagreb 16:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Rijeka - Pula 18:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Rijeka - Pula 18:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Rijeka - Pula 18:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Rijeka - Pula 18:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Rijeka - Varaždin 19:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Rijeka
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Rijeka 14:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Zagreb - Rijeka 14:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Rijeka 14:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Rijeka 14:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Rijeka 14:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Rijeka 14:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Rijeka 15:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Zagreb - Rijeka 17:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Osijek - Rijeka 18:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Slavonski Brod - Rijeka 18:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Vukovar - Rijeka 18:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Umag - Rijeka 19:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Požega - Rijeka 19:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Rijeka 20:15 Po Ut Sr Če Pe Ne
Brioni d.d. Zagreb - Rijeka 21:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne