Autobusni kolodvor Rijeka

Autobusni kolodvor Rijeka

Žabica 1,
51000 Rijeka

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 302 010

060 302 010

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Rijeka

Sljedeći polasci s kolodvora Rijeka
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Brioni d.d. Rijeka - Pula 20:30 Po Ut Sr Če Pe Ne
Croatia - Bus d.d. Rijeka - Tuzla 20:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
FILS d.o.o. Rijeka - Beograd 21:45 Sr Če Pe Ne
Brioni d.d. Rijeka - Pula 21:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Panturist d.d. Rijeka - Osijek 22:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Rijeka - Pula 01:50 Po Če Pe Ne
Croatia - Bus d.d. Rijeka - Pula 03:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Rijeka - Umag 03:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
FILS d.o.o. Rijeka - Pula 04:00 Sr Če Pe Ne
Panturist d.d. Rijeka - Umag 04:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Rijeka - Zagreb 07:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
FILS d.o.o. Rijeka - Beograd 07:45 Če Ne
Brioni d.d. Rijeka - Pula 08:30 Po Ut Sr Če Pe Ne
Croatia - Bus d.d. Rijeka - Tuzla 09:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Rijeka - Zagreb 09:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Rijeka
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Brioni d.d. Pula - Rijeka 20:15 Po Ut Sr Če Pe Ne
Brioni d.d. Zagreb - Rijeka 21:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
FILS d.o.o. Pula - Rijeka 21:45 Sr Če Pe Ne
Panturist d.d. Umag - Rijeka 22:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Rijeka 03:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Panturist d.d. Osijek - Rijeka 03:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
FILS d.o.o. Beograd - Rijeka 04:00 Sr Če Pe Ne
Brioni d.d. Pula - Rijeka 07:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
FILS d.o.o. Pula - Rijeka 07:45 Če Ne
Brioni d.d. Pula - Rijeka 08:15 Po Ut Sr Če Pe
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Rijeka 08:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Rijeka 08:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Rijeka 10:15 Po Ut Sr Če Pe
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Rijeka 11:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Rovinj - Rijeka 11:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne