Autobusni kolodvor Pula

Autobusni kolodvor Pula

Trg 1. istarske brigade 1,
52100 Pula

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 300 800

060 300 800

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Pula

Sljedeći polasci s kolodvora Pula
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Brioni d.d. Pula - ZL Pula 18:20 Su
Croatia - Bus d.d. Pula - Tuzla 19:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Pula - Poreč 19:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Zagreb 05:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
FILS d.o.o. Pula - Beograd 06:00 Če Ne
Brioni d.d. Pula - Trieste (Trst) 06:00 Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Pula - Umag 06:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Pula - Tuzla 07:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Zagreb 07:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Pula - Zagreb 09:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Split 11:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Pula - Varaždin 11:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Osijek 11:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Požega 11:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Slavonski Brod 11:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Pula
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Brioni d.d. Padova - Pula 19:00 Po Ut Sr Če Pe Su
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Pula 19:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Zagreb - Pula 20:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Zagreb - Pula 20:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. ZL Pula - Pula 20:30 Su
Brioni d.d. Trieste (Trst) - Pula 20:45 Po Ut Sr Če Pe Su
Autoprometno poduzeće d.d. Osijek - Pula 20:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Vukovar - Pula 20:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Slavonski Brod - Pula 21:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Požega - Pula 22:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Zagreb - Pula 23:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Tuzla - Pula 05:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Pula 05:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Rovinj - Pula 09:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Rijeka - Pula 10:30 Po Ut Sr Če Pe Ne