Autobusni kolodvor Poreč

Autobusni kolodvor Poreč

Karla Huguesa 2,
52440 Poreč

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 333 111

060 333 111

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Poreč

Sljedeći polasci s kolodvora Poreč
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Panturist d.d. Poreč - Umag 05:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Poreč - Trieste (Trst) 07:00 Po Ut Sr Če Pe Su
Autobusni promet d.d. Varaždin Poreč - Umag 07:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Poreč - Varaždin 09:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Poreč - Osijek 13:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Poreč - Požega 13:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Poreč - Slavonski Brod 13:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Poreč - Vukovar 13:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Poreč - Varaždin 15:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Poreč - Pula 15:55 Po Ut Sr Če Pe Su
Autoprometno poduzeće d.d. Poreč - Pula 19:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Poreč - Pula 19:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Poreč - Pula 19:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Poreč - Pula 19:45 Po Ut Sr Če Pe Su
Panturist d.d. Poreč - Osijek 20:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Poreč
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Panturist d.d. Osijek - Poreč 05:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Poreč 07:00 Po Ut Sr Če Pe Su
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Poreč 07:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Poreč 13:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Poreč 13:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Poreč 13:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Poreč 13:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Umag - Poreč 15:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Trieste (Trst) - Poreč 15:55 Po Ut Sr Če Pe Su
Autoprometno poduzeće d.d. Osijek - Poreč 19:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Slavonski Brod - Poreč 19:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Vukovar - Poreč 19:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Trieste (Trst) - Poreč 19:45 Po Ut Sr Če Pe Su
Panturist d.d. Umag - Poreč 20:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Poreč 21:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne