Autobusni kolodvor Labin

Autobusni kolodvor Labin

Trg 2. ožujka BB,
52220 Labin

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 333 888

060 333 888

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Labin

Sljedeći polasci s kolodvora Labin
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Croatia - Bus d.d. Labin - Rovinj 12:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Labin - Pula 13:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Labin - Zagreb 14:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Labin - Pula 15:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Labin - Pula 16:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Labin - Varaždin 17:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Labin - Rijeka 19:00 Po Ut Sr Če Pe Ne
Brioni d.d. Labin - Pula 19:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Labin - Tuzla 19:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Labin - Pula 21:45 Po Ut Sr Če Pe Ne
Croatia - Bus d.d. Labin - Pula 04:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Labin - Umag 05:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Labin - Rijeka 07:00 Po Ut Sr Če Pe
Croatia - Bus d.d. Labin - Tuzla 07:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Labin - Rijeka 09:00 Po Ut Sr Če Pe
Sljedeći dolasci na kolodvor Labin
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Labin 12:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Split - Labin 13:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Labin 14:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Zagreb - Labin 15:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Umag - Labin 17:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Labin 18:55 Po Ut Sr Če Pe Ne
Brioni d.d. Zagreb - Labin 19:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Rijeka - Labin 21:45 Po Ut Sr Če Pe Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Labin 05:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Labin 06:55 Po Ut Sr Če Pe
Brioni d.d. Pula - Labin 08:55 Po Ut Sr Če Pe
Croatia - Bus d.d. Rovinj - Labin 10:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Labin 11:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne