Autobusni kolodvor Karlovac

Autobusni kolodvor Karlovac

Prilaz Većeslava Holjevca 2,
47000 Karlovac

http://www.ak-karlovac.hr

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 338 833

060 338 833

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Karlovac

Sljedeći polasci s kolodvora Karlovac
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Brioni d.d. Karlovac - Zagreb 10:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Karlovac - Novi Vinodolski 11:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Karlovac - Split 12:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Karlovac - Pula 12:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Karlovac - Makarska 13:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Karlovac - Varaždin 14:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Karlovac - Zagreb 14:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Karlovac - Frankfurt 15:05 Po Ut Sr Če Pe Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Karlovac - Imotski 15:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Karlovac - Pula 15:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Karlovac - Zagreb 16:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Karlovac - Zagreb 16:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Karlovac - Poreč 16:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Karlovac - Pula 16:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Karlovac - Zagreb 17:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Karlovac
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Brioni d.d. Pula - Karlovac 10:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Karlovac 11:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Karlovac 12:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Zagreb - Karlovac 12:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Promet d.o.o. Makarska Zagreb - Karlovac 13:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Poreč - Karlovac 14:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Rovinj - Karlovac 14:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Zagreb - Karlovac 15:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Zagreb - Karlovac 15:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Novi Vinodolski - Karlovac 16:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Dubrovnik - Karlovac 16:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Karlovac 16:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Zagreb - Karlovac 16:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Rijeka - Karlovac 17:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Karlovac 17:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne