Autobusni kolodvor Karlovac

Autobusni kolodvor Karlovac

Prilaz Većeslava Holjevca 2,
47000 Karlovac

http://www.ak-karlovac.hr

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 338 833

060 338 833

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Karlovac

Sljedeći polasci s kolodvora Karlovac
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Brioni d.d. Karlovac - Pula 16:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Karlovac - Zagreb 17:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Karlovac - Zagreb 17:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Karlovac - Zagreb 18:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Karlovac - Zagreb 19:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Karlovac - Varaždin 19:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Karlovac - Pula 19:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Karlovac - Varaždin 21:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Karlovac - Dubrovnik 21:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Karlovac - Imotski 22:26 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotransport d.d. Šibenik Karlovac - Šibenik 23:55 Po Ut Sr Če Pe Su
Panturist d.d. Karlovac - Osijek 00:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Karlovac - Umag 01:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Panturist d.d. Karlovac - Umag 02:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Karlovac - Osijek 02:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Karlovac
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Brioni d.d. Zagreb - Karlovac 16:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Rijeka - Karlovac 17:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Karlovac 17:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Karlovac 18:25 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Karlovac 19:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Split - Karlovac 19:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Zagreb - Karlovac 19:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Umag - Karlovac 21:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Karlovac 21:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Osijek - Karlovac 22:26 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotransport d.d. Šibenik Zagreb - Karlovac 23:55 Po Ut Sr Če Pe Su
Panturist d.d. Umag - Karlovac 00:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Zagreb - Karlovac 00:20 Pe Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Karlovac 01:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Polet d.o.o. Vinkovci - Karlovac 01:40 Ut Pe