Autobusni kolodvor Đakovo

Radno vrijeme: Od 6 do 21 sat

Autobusni kolodvor Đakovo

Splitska BB,
31400 Đakovo

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 302 030

060 302 030

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Đakovo

Sljedeći polasci s kolodvora Đakovo
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Čazmatrans - Nova d.o.o. Đakovo - Osijek 15:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Đakovo - Zagreb 18:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Đakovo - Imotski 18:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Đakovo - Osijek 20:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Panturist d.d. Đakovo - Umag 21:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Đakovo - Osijek 22:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Đakovo - Vinkovci 03:45 Po Če Pe Ne
Panturist d.d. Đakovo - Osijek 04:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Đakovo - Osijek 06:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Đakovo - Zagreb 08:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Đakovo - Osijek 11:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Đakovo - Pula 12:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Đakovo - Zagreb 12:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Đakovo
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Đakovo 15:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Osijek - Đakovo 18:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Pula - Đakovo 20:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Panturist d.d. Osijek - Đakovo 21:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Đakovo 22:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Panturist d.d. Umag - Đakovo 04:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Đakovo 06:50 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Kneževo - Đakovo 08:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Đakovo 11:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Osijek - Đakovo 12:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Osijek - Đakovo 12:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne