Autobusni kolodvor Biograd na moru

Autobusni kolodvor Biograd na moru

Trg hrvatskih velikana BB,
23210 Biograd na moru

Brojevi informacija

QR kod s brojem telefona: 060 350 350

060 350 350

Broj informacija za upite o voznom redu, rezervacijama i cijeni karata.
Cijene poziva na 060 su 1,71 kn/min za fiksne i 2,92 kn/min za mobilne mreže.
Pozive na 060 moguće je ostvariti samo unutar Hrvatske.


Položaj na karti

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor Biograd na moru

Sljedeći polasci s kolodvora Biograd na moru
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Autobusni promet d.d. Varaždin Biograd na moru - Dubrovnik 13:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Biograd na moru - Varaždin 13:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Biograd na moru - Šibenik 13:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Biograd na moru - Zadar 14:02 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Biograd na moru - Varaždin 14:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Biograd na moru - Split 15:33 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Biograd na moru - Split 17:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Biograd na moru - Zagreb 18:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Biograd na moru - Split 18:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Panturist d.d. Biograd na moru - Murter 20:05 Pe
Samoborček d.o.o. Biograd na moru - Šibenik 21:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Biograd na moru - Zadar 21:32 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Biograd na moru - Osijek 22:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Biograd na moru - Imotski 02:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotransport d.d. Šibenik Biograd na moru - Šibenik 03:55 Po Ut Sr Če Pe Su
Sljedeći dolasci na kolodvor Biograd na moru
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Autobusni promet d.d. Varaždin Dubrovnik - Biograd na moru 13:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Biograd na moru 13:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Zagreb - Biograd na moru 13:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Split - Biograd na moru 14:02 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Split - Biograd na moru 14:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zadar - Biograd na moru 15:33 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Biograd na moru 17:15 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Šibenik - Biograd na moru 18:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Brioni d.d. Pula - Biograd na moru 18:35 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Panturist d.d. Zagreb - Biograd na moru 20:05 Pe
Samoborček d.o.o. Zagreb - Biograd na moru 21:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Split - Biograd na moru 21:32 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Biograd na moru 22:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Osijek - Biograd na moru 02:45 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotransport d.d. Šibenik Zagreb - Biograd na moru 03:55 Po Ut Sr Če Pe Su