Dobrodošli na Autobusi.hr

Kod nas možete pretraživati međugradski vozni red autobusa na području Republike Hrvatske, te međunarodne linije hrvatskih autobusnih prijevoznika. Pretraga uključuje i detaljan prikaz rute na karti te vrijeme dolaska i polaska autobusa sa svake stanice.

Za svaki autobusni kolodvor na našem popisu smo pronašli broj telefona informacija, položaj na karti, radno vrijeme i druge dostupne informacije.

Ako vam je potrebna pomoć, potražite odgovor u često postavljanim pitanjima.
Korištenje naših usluga je regulirano pravilima korištenja.

Tražilica voznog reda

Niste pokrenuli pretragu.

Upute

Za odabir polazišnog kolodvora ili stanice unesete prvih par početnih slova u polje za polazište. Ispod polja će se pojaviti filtrirani popis iz kojeg se odabere tražena destinacija. Isto ponovite za odredište.

Polje s autoprijevoznikom ostavite prazno ako želite da se prikažu redovi vožnji svih prijevoznika na odabranoj relaciji.

Odaberite datum i period unutar kojeg autobusi polaze ili ostavite ta polja na postavljenim vrijednostima za linije na današnji dan.

Nakon što ste sve popunili i odabrali, kliknite na gumb Pretraži red vožnje.

Ako postoji takva autobusna linija, prikazat će se u rezultatima pretrage. Iz rezultata su izostavljeni autobusi koji su već krenuli.

Savjeti za putovanje

Navesti ćemo nekoliko preporuka za putovanje hrvatskim međugradskim linijama.

Kao prvo, savjetovali bismo vam da za duža putovanja unaprijed rezervirate sjedalo. Obavezno rezervirajte kartu ako čekate autobus u manjim mjestima. Autobus može biti popunjen i na manje stanice neke brze linije niti ne staju ako nema putnika koje tamo treba ostaviti ili pokupiti.

Tokom ljetne sezone, za autobuse od i prema turističkim mjestima kupite kartu par dana ranije. Bez obzira što je večina autobusa klimatizirana, preporučujemo vam da tokom sezone ponesete dovoljne količine tekučine.

Ako ima slobodnih mjesta, kartu možete kupiti i u autobusu.

Karte možete rezervirati na autobusnim kolodvorima ili kod prijevoznika. Prilikom pretrage voznog reda, kliknite na detalje linije. Tamo možete pronaći brojeve informacija svakog kolodvora na ruti.

Manju prtljagu možete ostaviti iznad sjedala. Za veću prtljagu morat će te odvojiti dodatnih 5 do 10 kuna, ovisno o autobusnom prijevozniku. Sačuvajte ceduljicu koju dobijete od službenika, za slučaj da vam se prtljaga izgubi.

Na dužim putovanjima, autobusi se zaustavljaju u odmorištima na pola puta.

Večina autobusa je u dobrom stanju.

Sljedeći polasci i dolasci autobusa na najbliži kolodvor

Ako ste nam proslijedili vašu lokaciju, za par sekundi će se prikazati sljedeći polasci i dolasci na autobusni kolodvor koji je najbliži vašoj trenutnoj lokaciji. U trenutku dok ovo pišemo, geolokacija je podržana na najnovijim verzijama Firefox, Chrome i Opera preglednika. Nažalost, Internet Explorer još nema ovu mogućnost. Više o geolokaciji.


Sljedeći polasci s kolodvora Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Daruvar 20:15 Po Ut Sr Če Pe Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Bjelovar 20:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Zagreb - Čazma 20:30 Po Ut Sr Če Pe Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zagreb - Požega 20:30 Pe
Auto promet Sisak d.o.o. Zagreb - Sisak 20:30 Po Ut Sr Če Pe
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 20:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Dubrovnik 21:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Slavijatrans d.d. Zagreb - Petrinja 21:00 Po Ut Sr Če Pe
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 21:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Slavijatrans d.d. Zagreb - Petrinja 22:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Zagreb - Sarajevo 22:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Zagreb - Varaždin 22:10 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Samoborček d.o.o. Zagreb - Dubrovnik 22:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto promet Sisak d.o.o. Zagreb - Sisak 22:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autotrans d.o.o. Zagreb - München 22:45 Sr Če Pe Su Ne
Sljedeći dolasci na kolodvor Zagreb
Prijevoznik Ruta Vrijeme Pokrivenost
Autobusni promet d.d. Varaždin Split - Zagreb 20:20 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto poduzeće Z. d.o.o. Imotski Imotski - Zagreb 20:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Deni-bus d.o.o. - Zmijavci Runović - Zagreb 20:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autoprometno poduzeće d.d. Zadar - Zagreb 20:30 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Sarajevo - Zagreb 20:55 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Varaždin - Zagreb 21:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Slavijatrans d.d. Glina - Zagreb 21:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Auto promet Sisak d.o.o. Sisak - Zagreb 21:05 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Croatia - Bus d.d. Trieste (Trst) - Zagreb 21:15 Ut Sr Če Pe Su
Čazmatrans - Nova d.o.o. Virovitica - Zagreb 21:15 Po Ut Sr Če Pe Ne
Croatia - Bus d.d. Čakovec - Zagreb 21:40 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Osijek - Zagreb 22:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Autobusni promet d.d. Varaždin Umag - Zagreb 22:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Vukovar - Zagreb 22:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne
Čazmatrans - Nova d.o.o. Đakovo - Zagreb 22:00 Po Ut Sr Če Pe Su Ne